Jak se přišlo na Monchele

26. července 2012 v 9:58 | Olivka | RS | |  Monchele
Jak se přišlo na Monchele? Asi tak:
Od odvysílání prvního dílu první série byla neuvěřitelná chemie mezi Leou a Corym předmětem mnohých diskuzí. Kvůli propagaci seriálu Glee se navíc objevovali pravidelně bok po boku a jejich přátelství se prohlubovalo. Později Lea začala chodit s broadwayským hercem Theo Stockmanem, fámy o Coryho lásce k Lee se ale šířily dál.
Na podzim loňského roku se Lea s Theem rozešla po necelých dvou letech. Rozchod byl popisován jako velice klidná a přátelská záležitost. A právě tehdy se vyrojily první zprávy o vztahu těchto dvou herců přezdívaných 'Monchele' (Monteith+Michele), jelikož právě Leina láska ke Corymu (kterou údajně konečně začala opětovat) byla důvodem jejího rozchodu s Theem.

Všichni fotografové a novináři se mohli zbláznit, jelikož chtěli ulovit jejich společné fotografie. To jim ale mladá dvojce herců nikdy nedopřála, a tak se o jejich vztahu pouze mluvilo. Jejich agenti zprávy nikdy nepopírali, k potvrzení se ale také nedostali. Místo toho, aby veškerá pozornost kolem 'Monchele' vymizela, Cory s Leou ji, určitě nevědomky, udržovali při životě svými tweety o společném natáčení scén.

Zlom přišel na konci listopadu, kdy Kevin McHale na svém twitteru zveřejnil fotku Jenny Ushkowitz. Nic by se nestalo, kdyby se v jejím rohu neobjevila Lea naklánějící se ke Corymu, což vyvolalo neuvěřitelnou explozi a mnoho 'Monchele' fanoušků začalo pevně věřit, že se mezi nimi opravdu něco děje.

Hned poté se konala premiéra Leiného prvního celovečerního filmu New Year's Eve, na které se objevil i Cory ale také mnoho dalších Leiných kolegů. Když pak přišly vánoční prázdniny a opravdové oslavy nového roku, Cory odjel do Austálie a Lea trávila svátky doma v New Yorku, tudíž zprávy ohledně jejich společně strávených Vánoc byly nepravdivé. Cory potom ale na twitteru spustil další vlnu nadějí když napsal: 'Happy New Year's Eve NY!' v překladu tedy 'Šťatsný nový rok New Yorku!', čímž více méně popřál samotné Lee.

V novém roce, roce 2012, přišlo pak další množství indícií, které napovídaly, že je nový pár na obzoru. S nadcházející 'awards season' se objevovalo stále více společných fotek Ley a Coryho. Na People Choice Awards nebo na Golden Globes. Vše pak vrcholí na twitteru, kdy Lea píše o báječně stráveném víkendu v rodném New Yorku a Cory zase o tom, že New York je jeho oblíbené město. Další víkend je zase Cory doma v Kanadě a snowboarduje. Náhodou je Lea ve stejný čas na horách obklopena krásnou přírodou.

Poslední tečkou na závěr, po které už pravděpodobně nebude třeba žádných diskuzí, jsou fotky trošku starší, kdy se Lea společně s Corym vracela z New Yorku do LA. Jedná se o první oficiální fotky, kde je můžeme vidět jít bok po boku a dokonce se držte za ruce. Můžete si všimnou nadšení a radosti v Leiných očích a náznak hrdosti v Coryho úsměvu. Protože po skoro půl roce si dvojce, která si střeží své soukromí jako oko v hlavě, vyšla společně ven a celému světu vlastně potvrdila, že na to, co mezi sebou mají, je neskutečně hrdá.

Bude-li se vám tento článek zdát jednostranný, tak máte určitě pravdu. Jsem totiž velkým 'Monchele' fanouškem a rozhodě se za to nestydím, tudíž jsem ze zpráv o jejich rozchodu a podobně vždy lehce rozčílená, i když jim nevěřím. Nejdůležitější pro mě totiž je, aby byli oba spokojeni a šťastní. Ted je ale všem jasné že spolu jsou. a taky jsou.. ♥
Článek z blogu: Adelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vikdla♥Dlavik Vikdla♥Dlavik | Web | 27. července 2012 v 12:16 | Reagovat

Na jaký blog? Klidně ti ho udělám, ale bude jako ty minulé, ten co mám na blogu jsem nedělala já.

2 the-suite-life-cz the-suite-life-cz | Web | 27. července 2012 v 13:11 | Reagovat

Ahoj. Jistě ti to můžu udělat, teda když to ještě platí. :-)

3 the-suite-life-cz the-suite-life-cz | Web | 27. července 2012 v 17:20 | Reagovat

Jestli to ještě platí napiš mi přihlasovací ůdaje na e-mail the.suite-life-cz@seznam.cz a jestli ještě nemáš  potřebné fotky uložené v galerii na správě blogu pošli mi je také :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
FANKLUBY: