Novinky

1. srpna 2012 v 18:31
Lea Michele (Rachel)
Rachel bude mít pekelnou spolubydlící a bude se kolem ní motat Brody Weston (Dean Geyer),kterého potká v koupelně na její koleji.Podle Lei bude mít o Rachel dost velký zájem,ale Rachel je nerozhodná,protože je tu ještě Finn,takže bude na vážkách,nechce nic měnit,ale Brody se nevzdá. Brody je prý půl Jesseho a půl Finna. Spolubydlící Rachel ze začátku neuvidíme,ale uslyšíme. První záběr na Rachel by měl být v posteli,jak si zakrývá uši,protože její spolubydlící má pánskou návštěvu.
Cory Monteith (Finn)
Cory ještě nenatáčel,ale Finn je stále regulérní postavou.Nikdo nebude vědět o Finnovi nic ani jeho přátelé nebudou vědět,kde je.
Chris Colfer (Kurt)
Chris by měl být spojen s novou postavou,kterou bude hrát Sarah Jessica Parker,bude v Ohiu,ale dělá vše,pro to aby se dostal do NY.Co by odjezd znamenal pro Klaine?Jediné,co řekl k tomu Chris,že je rád,že tohle nemusel psát a doufá,že holky na tumblr,twitteru a facebooku nebudou šílet.Chris chce tuhle sezónu vidět Kurta šťastného a ne jako ve 3.sezóně,kdy mu nic nevycházelo.
Amber Riley (Mercedes)
Amber zatím čte svůj scénář a řekla,že se chce zapojit do děje,ať už se bude týkat její dějová linie LA nebo ne.Kdyby záleželo na Amber,tak by chtěla,aby Mercedes si splnila svoje sny. Amber vidí pozitivně i vztah se Samem,doufá v to.
Vypadá to,že Amber a Naya by chtěli spolu nahrát nějaký duet.
Chord Overstreet (Sam)
Chord mluvil ze začátku o Samcedes,že by hezké,jak se Sam staral o Mercedes ještě,když nebyli znovu spolu.Sam bude společně s Artiem,Tinou,Joem,Britt a Sugar stále v Glee klubu a budou se snažit najít nové členy.
Matthew Morrison (Will)
Will bude mít hodně práce s ND,Glee je teď nejlepším klubem ve škole,ale je těžké i po výhře nalákat nové lidi,kteří by byli do toho zapálení tak jako byli ostatní.A prý se máme konečně dočkat i svatebních zvonů,takže Wemma wedding!
Heather Morris (Brittany)
Všichni víme,že Britt bude opakovat ročník,ale je tu problém,Britt je na to sama,Santana totiž odešla na vysokou.Takže to nebude mít jednoduché.
Jacob Artist (Jake Puckerman)
Přivítejme nevlastního bratra našeho Pucka,všichni si hned myslí,že je úplně stejný jako jeho bratr,ale prý je odlišný.Všichni,co přijdou nově, budou odlišní od těch původních postav.Možná bude jednou z hlavních nových hvězd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Hurtová Lucie Hurtová | E-mail | 1. srpna 2012 v 19:42 | Reagovat

Ahoj tedka jsem dostala tvoji zprávu že jsi mě nepřijala a co to má znamenat to že jsi mě přijala?
Takže jsem přijata nebo ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
FANKLUBY: